هتل های ارمنستان

رزرو هتل و آپارتمان در ایروان رزرو هتل در ایروان رزرو هتل و آپارتمان در ایروان رزرو هتل و آپارتمان در ایروان


هتل های ایروان

هتل آکواتک

هتل آویاترانس

هتل اربونی

...

 

هتل آکواتک

هتل آکواتک در فاصله 10دقیقه‌ای از مرکز شهر قرار گرفته است. هتل دارای سیستم تهویه مطبوع، سالن ورزش و اینترنت پر سرعت می باشد و تنها هتلی است که دارای پارک آبی سرپوشیده با حمام بخار شرقی است. مهمانان این هتل می توانند به صورت رایگان از پارک آبی، حمام شرقی، سالن بدنسازی پیشرفته استفاده نمایند. صبحانه رایگان از ساعت 9:30 تا 11 سرو می شود.
تخت اضافی معمولی 7000 درام و تخت اضافی لوکس 10000 درام است.

 

 

هتل نورک رزیدنس

هتل نورک رزیدنس که در محلۀ نورک جدید ( ماسیو ) در شهر ایروان واقع شده در سال 2009 میلادی افتتاح گردید ، بطوریکه فاصله آن از مرکز شهر 15 دقیقه می باشد .
امکانات هتل: کافی نت - سالن کنفرانس - پارکینگ - لاندری - ارائه خدمات 24 ساعته اتاقها - دو بار ترانسفر رایگان به مرکز شهر بر اساس ساعات اعلام شده از طرف هتل - سرو غذا و نوشیدنی در هتل در سه مکان صورت می گیرد ...

Single Room

هر اتاق چشم اندازی زیبا به سوی پارک روبروی هتل دارد.

اتاق سینگل هتل دارای تخت خواب و سرویس یک نفره می‌باشد

قیمت ۲۰۰۰۰ درام.

Double Room

قیمت یک شب اقامت هتل ۲۷۰۰۰ درام.
قیمت تخت اضافه ۵۰۰۰ درام.

Triple Room

قیمت اقامت یک شب هتل۴۵۰۰۰ درام.(برای سه نفر)
قیمت تخت اضافی ۵۰۰۰ درام.(Extra bed)

Luxury Room

قیمت یک شب اقامت هتل ۳۵۰۰۰ درام (برای ۲ نفر).
قیمت تخت اضافی ۵۰۰۰ درام (Extra bed).

 

 

هتل ماریوت ارمنستان نام هتل: ماریوت
درباره هتل: 5 ستاره. هتل ماریوت ارمنستان در میدان جمهوری قرار گرفته است. درست در مرکز شهر.
این هتل 226  اتاق بزرگ ،از جمله 11 سوئیت ،دارد.
هتل آکواتک ارمنستان نام هتل:آکواتک
درباره هتل:4 ستاره. 28 اتاق دابل مطابقبا استانداردهای بین المللی و 36 اتاق دیگر دارد و مشرف به پارک آبی می باشد. اتاق هادارای اینترنت پر سرعت و بی سیم ، ماهواره، تلویزیون و.. می باشند. مهمان های هتل قادرند رایگان از پارک آبی سر پوشیده هتل و سالن بدن سازی استفاده کنند.
نام هتل:آنی پلازا
درباره هتل:آنی پلازا دارای239 اتاق و سوئیت. بسیاری از اتاق های مشرف به شهر با مشاهده چشم انداز بزرگ از ایروان و کوه آرارات.
نام هتل:آرارات
درباره هتل : 4 ستاره. 46  اتاق و سوئیت هتل ظاهری زیبا و جالب با امکانات و ویژگی های لوکس دارد که اقامتی دلپذیر و به یاد ماندنی را برای مسافران رقم می زند. درست در مرکز ایروان قرار دارد.
نام هتل:هرازدان
درباره هتل : 3 ستاره. این هتل ساختمانی 15 طبقه دارد و در تنگه رودخانه هرازداندر قلب شهر واقع شده است. هتل دارای 58 اتاق می باشد و طبق استانداردهای اروپا بازسازی شذه است .
  هتل اربونی  درباره هتل : هتل كوچك و دلنشین اربونی با دسترسی مناسب و در نزدیكی مركز شهر قرار دارد. ۳۶ اتاق هتل مجهز به تلویزیون ماهواره‌ای، اینترنت، بار و تهویه مطبوع می باشد.
   

آپارتمان ارمنستان ماشین ارمنستان